• Klebsiella

    Dobrý deň, pán doktor, potrebujem váš nazor. Od 18tt vkuse bojujem s premnoženými balteriami. Najprv enterococ, dostala som macmiror. Potom v 25tt enteroc, ecoli, klebsiella. Dostala som betadinove cipky. Kontrolny vyter enterococ, stafilococ, klebsiela. Dostala som macmiror. Isla som na kontrolny vyter vysledok klebsiella zase. Doktorka mi zas naordinovala macmiror. Uprimne som zufala uz z toho. Moja otazka je ma zmysel brat zas ten isty liek ked ocividne mi nezabera na klebsielu? Druha otazka, ak by som mala pri prirodzenomporode nejake bakterie je to nebezpecne pre babatko? Aktualne som v 33tt.

    Dobrý deň,
    obrovská chyba je že Vám niekto naberá tieto úplne nezmyselné a škodlivé kultivácie, Ak máte problémy, je potreba sa liečiť, ale e. coli aj klebsiela sú normálna súčasť pošvovej flóry a neliečia sa. Opakovane podávané lieky Vám úplne zničia mikrobiálne osídlenie pošvy a zarobíte si na chronický problém. Tieto baktéri nie sú samozrejme nebezpečné pre plod, pretože sú Vaše.