• Ťažkosti

    Dobrý deň pán doktor,

    Chcela by som sa s Vami poradiť o svojom zdravotnom stave resp. ťažkostiach. Momentálne som v 32 tt (31+3), v pondelok som bola nejakú cca hodinu naklonená nad vaňou, nie vkuse ale nejak cca dokopy, a včera som na sebe cítila bolesť celého tela, chrbta, krížov, nôh, krku a v predklone tlak na brucho, myslela som že cez noc to prejde ale dnes je mi rovnako, cítim sa slabo, bolia ma kĺby, svaly, nohy, chrbát, krize, krk, slabiny, zadok, sem tam hlava a taktiež keď sa zohýbam alebo predklanam tlak na brucho. Chcem sa opýtať či je to len bežne vzhľadom na vysoké alebo vyššie štádium tehotenstva alebo som si to zapríčinila námahou.
    Vopred dakujem za radu.

    Dobrý deň,
    na toto viem napísať iba, že ak máte takto rozsiahle a nesúvisiace potiaže, asi je potrebné vyšetrenie, lebo naozaj si neviem predstaviť z čoho vás bolia klby, svaly, nohy, chrbát, kríže, krk, slabiny, zadok a sem tam aj hlava.