• Antifosfolipidove protilatky

    Dobry den,

    velmi pekne Vam dakujem za predoslu odpoved zo vcera ohladom tychto protilatok (merali mi v zharanici iba na hlavne 3, a dalsie netestuju).

    Este pred Vasou odpovedou som nasla 2 clanky na internete od Doktorov, podla ktorej sa odporuca pridat aj APS z non kriterii/teda tie vedlajsie, pretoze tiez sposobuju potrat aj jednotlivo.

    Co si o nich myslite? Od pani Doktorky Batorovej som bohuzial nenasla, ale velmi rada by som si precitala.

    Mozno si kupim aj Vasu knihu. Vyzera byt perfektna.

    Prikladam aj tie clanky:

    1. https://www.unilabs.sk/clanky-invitro/antifosfolipidovy-syndrom

    2. https://www.newslab.sk/vyznam-a-diagnostika-antifosfolipidovych-protilatok-u-zien-s-poruchami-reprodukcie/

    Dakujem!

    Dobrý deň,
    prvý článok je zo stránky súkromného laboratória, ktoré má za každé vyšetrenie obrovské peniaze, a druhý článok je naozaj nízkej kvality z pochybného časopisu, tiež to vyzerá skôr za komerčnú informáciu. Trvám na svojej odpovedi.