• 35+4 a krvave vlasocnice

    , Autor: Adkapuf

    Dobry den, som v 35+4tt a som na marodke kvoli spineniu ktore bolo do 16tt. Ako sa mi vytahovala placenta znova som trosililinka zaspinila. A dnes v noci na toalete som mala po utreti na papieri krvave vlasocnice. Dnes rano uz nebola viditelna krv ale vytok bol jemne zafarbeny do ruzova. Rozmyslam ci je to uvolnovanie zatky alebo sa len znova vytiahla troska placenta. Pripadne su nejake rady ako udrzat tehotenstvo co najdlhsie? Viac magnezia,kys.listova, nohy do hora atd? Dakujem

    Dobrý deň,
    príliš nerozumiem, ale "vyťahovanie" placenty nie je spojené s krvácaním ani špinením. Slabé krvácanie môže byť pri remodelácii krčka, čo sa často v tomto týždni deje.
    Nič z vedeného neúčinkuje, ani magnézium ani nohy do hore napredlžujú graviditu. Normálne žite a nestresujte sa.