• Váha bábätka

    Dobrý deň pán doktor, dnes som kvôli ťažkostiam musela navštíviť gynekologickú pohotovosť avsak teraz som zneppkojena z váhy môjho babatka, dnes mi zacal 27tt, teda 26+0, doktorka mi merala bábätko a povedala že ma 1060g povedala že je o týždeň väčšie a ťažšie ako ma byt ale že to je úplne v poriadku. Avsak znepokojuje ma že všade na internete píše že v tomto týždni by malo bábätko mať medzi cca 860-930g, znepokojuje ma či teda nie je veľké a či je to na tento týždeň normálne alebo je nieoc zle, krvný obraz mám v poriadku, aj moc, tehotenskú cukrovku ani vysoký tlak ani preeklampsiu nemám, dakujem za odpoved :)

    Dobrý deň, predpokladám že na pohotovosti nikto nerobí ultrazvuk na 1000% presne, pretože to nebol hlavný dôvod Vašej návštevy.
    V 30. týždni budete mať štandardný uzv s meraním plodu a uvidíte.