• Choroba a slabosť svalov

    Dobrý deň, dnes ráno som sa zobudila s bolesťou hrdla a počas dňa sa pridalo k tomu slabost celého tela- bolesť kĺbov a svalov.. Pichanie zospodu mávam celé tehotenstvo, no dnes sa mi to zdá viac a bolesti cítim aj dole v oblasti panvy.. myslíte že to môže byť len tým že celé svalstvo je teraz slabe alebo môže hroziť niečo? Alebo je to v chorobe normálne? Som 22+0, minulý štvrtok som mala poradňu a všetko bolo v poriadku, krčok 45 mm, bez otvarania... aj keď malý je z veľkej časti nad lonovou kosťou...
    Stres mám aj z tej choroby, som sa tomu úspešne vyhýbala, teraz sa len bojím aby to malému neuškodilo nejako...
    Ďakujem pekne za odpoveď

    Dobrý deň,
    netuším čo máte za chorobu, zrejme nejakú virozu. Bežné virózy nepredstavujú pre tehotenstvo orhozenie. Bolesti v panve sú v gravidite časté.