• Duphaston a krvacanie v tehotenstve

    Dobry den, pan doktor, zacinam prave stvrty mesiac tehotenstva, no pred tyzdnom a pol som bola na urgente kvoli krvacaniu. Dostala som vtedy injekciu a bol mi predpisany Duphaston (2 balenia), jedna tbl. 3 denne. Uz o chvilu douzivam posledne kusy a preto sa chcem spytat, ci mam v liecbe Duphastonom pokracovat a nadalej a vypytat si nan dalsi recept, alebo ho brat uz nemusim. Odvtedy som uz nekrvacala. Parkrat len spinila. Dakujem krasne za odpoved.

    Dobrý deň,
    v takto pokročilej gravidite je pozitívny účinok Duphastonu veľmi otázny. Avšak určite by mal liečbu viesť Váš rajonny gynekológ, preto je potrebné sa k nemu objednať a skonzultovať ďalšie užívanie liečiva.