• Špinenie

    Dobry deň 5ty deň mi mešká menštruácia od prvého dňa meškania som mala pozitívny test teda by som mala byť 4tt+5dni do dnes som nešpinila. Avšak dnes som ráno mala hnedý výtok na nohavičkach a počas dňa tiež vždy po utreti a trošku na intímne. Myslíte že môže íst ešte uhniezdenie a s ním spojené spinenie aj keď test už je pozitívny 5dni.

    Dobrý deň,
    takto zakrváca asi štvrtina rodičiek, z toho u viac ako polovici to nič neznamená, žiadny problém. Treba počkať ako sa bude situácia vyvíjať, ak by špinenie pretrvávalo, môže sa jednať aj o mimomaternicovú graviditu, a je potrebné navštíviť lekára.