• LOMNICKÝ ŠTÍT V TEHOTENSTVE

    DOBRÝ DEŇ PÁN ZÁHUMENSKÝ,
    V SOBOTU 19.10.2024 MÁME V PLÁNE ÍSŤ LANOVKOU NA LOMNICKÝ ŠTÍT. V TENTO DEŇ BUDEM PRESNE 13 + 6. OBÁVAM SA, ČI TO JE BEZPEČNÉ VZHĽADOM K TEHOTENSTVU.

    MÁM 25 ROKOV, NELIEČIM SA NA ŽIADNE CHOROBY, TEHOTENSTVO JE VIAC MENEJ BEZPROBLÉMOVÉ AŽ NA TO ŽE 2× SA MI VYSKYTLO ŠPINENIE, NAJSKÔR V 9+0 JEMNÉ ŠPINENIE POKRAČOVALO CCA 7 DNÍ, BEZ BOLESTÍ, ĎALŠI RAZ 12+1 , 24 HODÍN PO STYKU JEDNORÁZOVÁ ČÍRA KRV PRAVDEPODOBNE SO ZBYTKAMI EJAKULÁTU, OPÄŤ BEZ BOLESTÍ, OBA RAZY BOLO PODĽA DOKTOROV VŠETKO V PORIADKU. PO TOMTO DRUHOM RAZE MIERNE BOLESTI V PODBRUSKU PAR DNÍ
    INAK SOM CELKOM CITILIVÁ NA ZMENY TLAKU, AJ V LIETADLE MA VEĽMI BOLELI UŠI, LANOVKU NA CHOPOK SOM ZVLÁDLA V POHODE PRED PÁR ROKMI.
    AKÝ JE VÁŠ NÁZOR PROSÍM ? VOPRED VÁM VEĽMI PEKNE ĎAKUJEM . :)

    Dobrý deň,
    čo sa týka priebehu tehotnosti by tento výlet nemal mať na to žiadny vplyv. Jedine, čo stojí za úvahu je fakt, že ak by ste sa náhodou rozkrvácali hore na štíte, bude pomerne dlho trvať, než sa dostanete do nemocnice.