• Tetania

    , Autor: Michaela1994

    Dobrý deň pán doktor.mam taky problém.od 37.tt. mam problémy z ťažkým dychanim zvýšeným pulzom 110/min niekedy až 125/min trpnu mi ruky často ma boli hlava a keď mám takéto stavy tak mi je nevolno.minuly týždeň som bola u kardiológia keďže ma tam poslal môj gynekolog.ale on nič nove nezistil.mam paroxyzmalnu tachykardiu.a ziadne iné problémy. Vypísal mi lieky Isoptin 80mg.ale minuli rok mi bola zistená neurogenna tetania.nemozu byť tieto príznaky spojené stým?a ako to je z pôrodom.aky sa vtedy odporúča.teraz som v 39.tt.dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    oba príznaky môžu súvisieť so stresmi a nedostatkom magnézia. Isoptin je ideálny liek a myslím si, že sa Vám stav upraví. Pôrod by to nemalo ovplyvniť a môžete rodiť prirodzene.