• Ovulacia -

    , Autor: Ttinka

    Dobry den pán doktor,
    Už 10 mesiacov dojčím a nemam menštruáciu, no rada by som znova otehotnela. Poradili by ste mi, prosim, ako efektívne sledovať ovuláciu, plodne dni bez menštruácie?
    Ďakujem.

    Dobrý deň,
    dojčenie je najprirodzenejšia antikoncepcia a na svete zabráni najviac otehotneniam. Až vysadíte antikoncepciu (dojčenie), otehotniete, pri dojčení je šanca okolo 2%, čo je menej ako pri kondóme (cca. 7%).