• Hematon

    Dobrý večer môžem sa opýtať začala som dnes strašne krvácať aj také zrazeniny zomna vyšli zistili mi retrochorialny hematón a povedali že potratim nedá sa to nejak zachrániť ?

    Dobrý deň,
    potrat znamená väčšinou že plod nebol zdravý a my nevieme plod liečiť.
    Nič iné ako trpezlivé čakanie nepomôže, ak je plod zdravý, vydrží, ak nie tak sa potratí.