• cievky v maternici

    Dobrý deň, chcem sa vás spýtať. Už pár krát som si na toaletnom papieri našla mini prúžok krvi, ale vyzeralo to skôr ako by som sa poškriabala. Nemala som žiadny výtok s krvou ani nič také, žiadne bolesti brucha ani nič podobné. Vždy som sa zľakla a radšej som išla na pohotovosť. Bola som tak už 2x. Sestrička sa vždy pousmiala akoby to nič nebolo. Mohla mi podľa vás prasknúť nejaká mini cievka v maternici? Vždy som bola pohode a nenašli nič ani hematon. ďakujem za vašu odpoveď.

    Dobrý deň,
    predpokladám, že ste tehotná, inak by ste nezneužívala pohotovosť kvôli slabému zakrvácaniu.
    V tehotnosti veľa žien slabo zašpiní alebo zakrváca, nie je potrebné panikariť, pokiaľ to nie je krvácanie silné ako pri menštruácii, nemusí to znamenať nič vážne.