Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského

Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
18,175 otázok

Na vaše otázky týkajúce sa pôrodníctva a gynekologických  problémov odpovedá  Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH., prednosta II. Gynekologicko-pôrodníckej kliniky LFUK a UNB , Fakultná nemocnica Ružinov, Bratislava.

 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
 • Krvacanie počas tehotenstva

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Dobrý deň, chcem sa opýtať, som asi v 9tt a začala som mierne špiniť. Doktor ma vyšetril a urobil ultrazvuk,povedal, že všetko je v poriadku a predpísal mi duphaston, ascorutin,kanavit...proti krvacaniu. Ale sa to dostalo až ku slabému krvacaniu. Môže to byť spôsobené potratom alebo je tam iný problém. Je to normálne keď žena krváca počas tehotenstva? Doktor ešte hovoril, že hematón tam nieje, tak čím to je? Ďakujem Vám veľmi pekne.

Podobné otázky

 • Krvácanie počas tehotenstva

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Dobrý deň, som v 9t a 4 dni tehotenstva, a od 7t občasne krvácam,lekár mi predpísal utrogestan, ktorý užívam už druhý týžden. Problémy s krvácaním na týžden prestali, ale v pred dvoma dnami som znova slabo zakrvácala. Lekár mi do správy napísal - chorion s drobným hematómom. Chcem sa opýtať, čo to vlastne znamená a prečo sa mi hematóm vôbec vytvoril.

  Odpovedá: Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH.

  Dobrý deň,
  znamená to, že Vám hrozí potrat, riziko presne sa nedá vypočítať. Musíte počkať ako to dopadne, ak je plod zdravý, tak vydrží, ak je chorý, tak sa potratí.