• bielkovina v moči

    Dobry den pan doktor! Som v 14 tt, u obvodneho lekara mi zistili zvysenu bielkovinu v moci na dva kriziky.Vysetrenie mocu na BV + C vysiel streptokok, ale v nepodstatnom mnozstve. Od začiatku tehotenstva citim zvysene nutkanie na mocenie, no vela nevymocim. V noci mocim aj dva razy. Moze ist o nejaky problem s ladvinami? nemoze to ublizit babetku? Tlak mam nizsky okolo 100/60.

    Dobrý deň,
    áno, može ísť o infekciu močových ciest, je potrebné vyšetriť cievkovanú vzorku moči na mikrobiológii a preliečiť antibiotikami podľa citlivosti.