• Boelkovina v moči

    , Autor: Barborkajonašova

    Dobry večer ja som bola dnes u svojho obvodneho s tym že som nevedela či mam bolesť chrbta alebo je to oblička som 21tt vyšetril mi moč a vyšla mi bielkovina v moči na jeden križik ale tlak mam stale nizky 100/68 nikdy neni vyšší nedal mi nato žiadne lieky ani ma nikam neposlal mam sa pytať niekam na vyšetrenie? samozrejme bola som v lekarni a pytala som si tabletky pre tehotne na močove cesty myslite že to pomože? Velmi sa bojim lebo predchadzajuce tehotenstvo mi ukončila preeklampsia v 33tt

    Dobrý deň,
    ak ste mala preeklampsiu v minulej gravidite, mala by ste užívať Anopyrin 150 mg denne.
    Jeden izolovaný nález bielkoviny v moči na 1 krížik je nepodstatný, do moču sa mohol dostať aj výtok z pošvy. Dôležité je sledovanie hodnôt tlaku krvi.