• Prietoky -39tt

    , Autor: dragonfly23

    Dobry den p. doktor,
    mojmu gynekologovi sa uz 2.tyzden nepacia prietoky, zakazdym ma posiela do nemocnice na CTG, uz som bola dvakrat, aj na sone aj na pasoch, tam mi povedali ze je vsetko ok, tak sa chcem spytat na nazor tretej osoby, ci moj doktor naozaj len zbytocne "plasi". Som v 39tt, hodnoty PI - 0,71 a RI - 0,50, inak babo vazi 3800g, neviem ci je to ok, ale aj moj prvy syn mal vahu 3860g ked sa narodil (v 40tt) tak je to asi ok.
    PS - teraz mi zistili mykozu, doktor mi hned predpisal mycosyst (este ze mam net a citam letaky), aj podla vaseho nazoru som liek nezobrala a kupila som si Canesten krem na preliecenie, takze dakujem touto cestou aj za vasu pomoc v tejto poradni. Po porode si budem hladat asi ineho gynekologa.
    Dakujem velmi pekne za vas nazor. Pekny den.

    Dobrý deň,
    RI 0,50 je úplne normálna hodnota a dieťa je normálne urastené. Už samotný fakt, že tehotnej niekto napíše celkové antimykotikum miesto lokálneho velice spochybňuje kvalitu starostlivosti.