• sex v tehotenstve

    Zdravím Vás chcela by som sa spýtať,že ked mám nízko placentu a mám zakázaní pohlavní styk,čo vlastne tomu vadí môj orgazmus alebo to že partner do mňa vnikne?dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    ak je nízko placenta tak vadia jednak nárazy penisu do krčka matenrice, možu vyvolať krvácanie a orgazmus može vyvolať eventuálne odlúčenie placenty.