• sono

    dobry den prosim vas chcem sa opytat na tieto vysledky tyz.podla PM20+2
    BPDxFOCD-46,0-19+0,AC-145-19+6,FL31,0-19+4,FREKVENCIA SRDCA+,POLOHA PLODU-KP,POHYBY PLODU+,CERVIX VEZIKULAZIA-NB+,PLACENTA LOKALIZACIA-ZS,PLACENTA GRADING-NT4,5MM.HYDRANION-NB+,PLODOVA VODA V NORME,ZODPOVEDA g.t.19+4.VUCH NEVIDI...... a pytala som sa aj na pohlavie hovoril dievca mozem to brat na 100%.su tie vysledky v poriadku.dakujem

    Dobrý deň,
    výsledky sa zdajú v poriadku, a čo sa týka presnosti určenia pohlavia, nič nie je na 100% závisí to na kvalite prístroja a polohy plodu.