• antibiotika

    Dobry den potrebujem surne radu brala som antibiotika a antidepresiva dozvedela som sa ze som tehotna az dva dni potom ako som dobrala celu davku antibiotik co teraz je to nieco strasne alebo co teraz??? presny nazov teraz neviem ...moze to nejako uskodit babu... ??? doktorka je az od 10 v praci.... co amm teraz robit som vystrasena.... dakujem radka a co antidepresiva je dobre ze som s nimi hned sekla??? tak tam bolo napisane brala som escitil a sem tam neurol no malokedy... a este nejake lieky na alergiu ale tie som uz ani potom poriadne nebrala uz som im neverila... dakujem

    Dobrý deň,
    antidepresíva musíte určite skonzultovať s psychiatrom, nemajú sa takto náhle vysadzovať. Na začiaku plod reaguje na poškodenie všetko alebo nič, buď sa potratí, alebo prežije, vtedy nebol poškodený.