• Cukor a krce v lytkach

    Dobry den.

    Som v 29.tt a vcera som bola v poradni po vysledky krvnych testov, ktore boli nasledovne:
    - mala som znizeny cukor - doktor hovoril, ze je to mozne tym, ze mi brali krv na lacno a ze nejem skoro vobec sladke. Je to v poriadku?
    - nizke cervene krvinky - dostala som Sorbifer
    - na krce v nohach mi pan doktor povedal, ze si mam kupit vitamin E a jest 2x denne 1 tabletku. Je to v poriadku, pretoze vsade citam, ze na krce je dobre magnezium a B6?

    Dakujem velmi pekne za odpoved. Pekny den.

    Dobrý deň,
    musel by som vidieť konkrétne výsledky, ale asi naozaj ten nižší cukor nič neznamená. Sorbifer je bežný preparát železa, norma hemoglobínu pre tehotnú je 115 ak máte menej, potom je indikovaný.
    Vitamín E ničomu neuškodí, skúste ho, ja osobne dávam Magnézium a detralex.