• Tehotná?

    Dobrý deň,mám na Vás dotaz.Neviem si rady či som,alebo nie som tehotná,menštruácia mi meškala 2 dni tak som si urobila tehotenský test a vyšiel pozitívny2x.Už týždeň pred som sa necítila v poriadku mala som a mám nafúknuté brucho,častejšie chodím na malú potrebu,sem tam ma napína na vracanie a pobolievajú ma prsníky.Lenže po 2 dňoch meškania som začala špiniť a dostala som menzes,slabší ako inokedy.Tak som si robila tehotenský test znova a ukázal sa negatívny.Cítim sa však unavená,prsníky ma pobolievajú a napínanie na vracanie mám stále,a pobolieva podbruško.Neviete mi poradiť v čom by mohol byť problém?Je možné,že som tehotná a mám navštíviť gynekológa,alebo to boli príznaky menštruácie?Vopred Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    je možné, že sa jednalo o chemické tehotenstvo, ktoré zaniklo, je to veľmi častý jav, ak Vám neprestanú uvedené príznaky do týždňa, zopakujte si test a navštívte gynekologa.