• plucne chlamydie

    Dobry den. Coskoro rodim a dost ludom v okoli zistili plucne chlamydie. Aj ja som ich prekonala a mozno stale mam. Preto sa bojim ci po porode mozem nakazit babatko. Ako chranit babo pred touto chorobou,kedze vela ludi to ma. A moze mu to sposobit vazne problemi,keby sa babatko nakazilo? Dakujem

    Dobrý deň,
    pľúcne chlamýdie sa veľmi preceňujú, ľudia sa liečia na zákalde stanovenia protilátok, čo je veľmi nerpesné. Nestresujte sa, plod nie je ohrozený.