• planované tehotenstvo

    Dobrý deň, momentálne sa liečim na pľúcne chlamýdie, antibiotikami doxyhexal 200.Po ukončení liečby budú robiť kontrolné vyšetrenie z krvi až v auguste, v apríli pečeňové testy.Po akej dobe po skončení liečby antibiotikami, alebo až po kontrolných testoch môžeme plánovať dieťatko.Ďakujem.

    Dobrý deň,
    závisí či máte obtiaže, alebo zase niekto lieči iba nález protilátok v krvi. Ak máte potiaže odložte tehotnosť až kým nebudete fit, ak nemáte, možete otehotnieť hneď po doužívaní Doxyhexalu.