• problem

    Dobry den. Mam tyzden do porodu a zistili mi plucne chlamydie. Teraz sa bojim ze po porode nakazim babatko.IGg mam 150,co su prekonane chlamydie ale IGa mam 1,5 a norma je do 1. Takze som pozitivna. Co mam robit? Po porode chcem kojit a dlhodobo brat atb nemozem,ale zas sa bojim ze ak sa nebudem liecit ci nemozem nakazit babo. Plucne chlamydie sa tiez liecia tak dlho a tymi istymi ATB ako trachomatis? Dakujem

    Dobrý deň,
    protilátky proti pľúcnym chlamýdiám sú nezmysel a skutočne nechápem prečo je to taká strašná moda to naberať a liečiť. Zabudnite na to.