• Krv

    Dobry den. Zijem v Londyne a som v 27 tyzdni. Robili mi krvne testy a mala som zvysene hodnoty a to nasledovne: ALP 155 pricom je ma byt od 25 - 100, potom biele krvinky 16.2 normal je medzi 4.0 - 11.0, Neutrofily 12.8 a normal je medzi 2.00 - 7.50, CRP 5.9 a este ESR 29 a norma je medzi 0 - 20. Upozornujem, ze su to ich anglicke hodnoty, tak neviem ci to pomoze. V nemocnici mi povedali po 6 hodinovom vysetreni pluc, srdca, vyterov z nosa, hrdla, slabin,mocu, ze mam ist domov a brat paracetamol, lenze ja sa bojim, aby to neublizilo malemu. Inak mam Neg.krvnu skupinu a neviem si vysvetlit kde je problem, dufam, ze mi trochu poradite. Dakujem

    Dobrý deň,
    presne úkaz naprosto strašnej a nedostatočnej starostlivosti o tehotné v anglii.
    Musíte si zaplatiť normálne špecialistu, predsa nezveríte svoju tehotnosť lekárovi čo robí na kasu pre úplnú chudinu. takže
    ALP je normálne v tehotnosti zvýšené
    biele krvinky tiež, ESR netuším čo je. He he aj tie odbery v nemocnici ma bavia.
    Takže, nájdite si kliniku pre tehotné a zaplaťte si starostlivosť u gynekologa, bude to rodilý angličan, ktorý je za svoju prácu normálne zaplatený nie ako my.