Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského

Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
19,213 otázok

Na vaše otázky týkajúce sa pôrodníctva a gynekologických  problémov odpovedá  Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH., prednosta II. Gynekologicko-pôrodníckej kliniky LFUK a UNB , Fakultná nemocnica Ružinov, Bratislava.

 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
 • tehotenstvo????

  , Autor: Registrovaný používateľ

  nieDobrý deň, 22-23.9 mi začala menštruácia, 1.10 som mala nechránený pohlavný styk, 3.10 a 4.10 som len spala po práci,čo je u mňa nezvyčajné, nakoľko chodím spávať okolo polnoci,, keď som sa prebrala, ale i v priebehu dňa v práci som mala pocit,že horím,tehotenský test bol robený 5.10 a bol negatívny, ale 9.10 som začala mať hnedý výtok, na druhý deň aj s krvou a na tretí opäť len hnedý výtok, ktorý v ten večer skončil.
  Popri tom sa mi okolo toho 5teho motala hlava, čo sa mne nestáva...A v oblasti vaječníkov cítim zvláštny tlak, ale bolesť to nie je.
  Je aj po negatívnom teste a potom čo sa Vám napísala možné tehotenstvo?
  za odpoveď ďakujem

Podobné otázky

 • tehotenstvo???

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Dobrý den pán doktor.
  Po precítaní par príspevkov sa mi moja otázka zdá skor zbytocná ale chcem sa predsa len opýtat. Menštrácia mi meška sice len 3 den ale uz 5 dní mam pocit ze by som ju mala dostat. Myslim tym bolesti ako pred menštráciou a napriek tomu stále nič!!!
  Ja vlastne viac dufam ze nepríde ako ano.. Tak moze to byt tehotenstvo?????
  Naozaj sa to da potvrdit az o nejaký tyzden??
  A este sa chcem spýtat ako je to z nocnými sluzbami.Prave ma jedna caka a neviem ci mozem.Ide skor o dvihanie tazkých veci. Neublízi mi to ak som naozaj tehotná.
  Dakujem:)