• Možné tehotenstvo?

    Dobrý deň,
    chcela by som Vas poprosit o informaciu, kolko dni po ocakavanej menstruacii je mozne urobit test, aby jeho vysledok bol hodnoverny? pohlavny styk bol bez ochrany. menstruacia mi meska 3 dni, co nie je zvykom, ale nemozem tvrdit, ze by sa to este nestalo. mam citlive prsia, silnejsi vytok, trpim unavou. zhruba v polovici cyklu som mala dva dni po sebe na nohavickach kvapku krvi a vcera po pohlavnom styku jemne krvavy vytok. pár dní - v prvej polovici cyklu - som pociťovala aj svrbenie. tehotenský test som si robila vcera, vysledok bol negativny. alebo môže ísť o nejakú infekciu?
    Ďakujem za odpoveď.
    Misa

    Dobrý deň,
    niektoré testy sú pozitívnte už v čase vynechania menštruácie, ale istota je tak týždeň po vynechaní. Počkajte týždeň, zopakujte test a navštívte gynekologa.