• Homeopatiká

    Dobrý deň. Som v 8 týždni tehotenstva. Nakoľko mám problémy som žalúdkom (gastritída, pankreatopatia, 6 rokov po fundoplastike) a doteraz som viac-menej vždy v nejakých intervaloch brala lieky, rada by som vedela Váš názor na užívanie homeopatík v tomto období, keďže som vysadila všetky lieky a často mávam krčovité až vystreľujúce pichľavé bolesti v žalúdku. Ďakujem.

    Dobrý deň,
    moj názor na užívanie homeopatík je podobný mojmu názoru na vyháňanie diabla, či svetenie novootvorených nemocníc. Nepomože ale ani neuškodí a ak tomu veríte, tak placebo efekt je silná zbraň.