• priznaky

    dobry den prosim vas som po dvoch potratoch a teraz som znova tehotna...stale mam pocit ze nieco nieje v poriadku,ak by prestalo bit dietatku v 11 tyzdni srdiecko da sa to zistit?stale mam blbe pocity a pritom uz aj ja chcem porodit

    Dobrý deň,
    matka nijako nevníma stav plodu, preto sa Vašich pocitov neľakajte, je veľká pravdepodobnosť, že úspešne donosíte a porodíte zdravé dieťa.