• magnezium a nizky tlak

    Dobry den, som v 22.tyzdni, (2.tehotenstvo, v prvom bol porod mrtveho plodu v 28t., no tehotenstvo bez tazkosti,neskor mi zistili genet.poruchu-hematologicku), v poradni mi teraz lekar odporucil magnezium, ze uz skor som ho mala zacat brat,ze zacneme s troma tabletkami a postupne budeme zvysovat.problemy nemam ziadne,ani sa neotvaram. magnezium som zacala brat,no som po nom riadne otapena, bez tak som uz mala dost nizke tlaky a teraz mi dost trva,kym som zrana schopna pracovat.pijem tekutiny a uz aj kavu,no nema to az taky efekt.len sa chcem opytat, ci neviete preco mam brat to magnezium /moj lekar ma s tym tak prekvapil, ze som sa ani nestihla opytat/,ci je to fakt take dolezite.
    dakujem

    Dobrý deň,
    nevidím dovod, aby ste brala magnézium, ak nemáte žiadne potiaže. magnézium naozaj znižuje trochu tlak a robí ospalosť prípadne preháňa.