• strava

    zdravim Vas pan doktor..mam 6-tyzdnoveho syna a kojim,rada by som vedela,či mozem jest šalatove uhorky,redkovky...každy mi hovori inak-aka zelenina a ovocie su vhodne v obdobi kojenia?nerada by som riskovala jeho bolenie bruska..dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    uhorky aj reďkovky jesť možete, ale všetko je individuálne. Ak po ich zjedení bude dieťa nekľudné a plačlivé, ,tak ich vynechajte.
    Sama si vytitrujete, čo Váš syn toleruje a čo nie.