• Malé brucho

    Pán doktor som v 25tt a mam pocit,že mám male bruško.Pribrala som 11kg ale vôbec to nieje vidiet.Prečo????Myslíte si,že dieťatko je také ake má byť????DA sa niečo urobiť aby bruško vyrastlo????

    Dobrý deň,
    nárast brucha je prísne individuálny a nie je to presným odrazom rastu plodu. Nič sa s tým nedá robiť, uvidíte v 30. týždni na ultrazvuku.