• vytok a hlienova zatka

    dobry den som v 39+0tt.chcem sa spytat.mala som vytok (mykozu) pocas tehotenstva 37tt kedy my boli nasadene vaginalne tabletky.tie som vyuzila ale teraz mam pocit,ze sa to opat vratilo. moze to uskodit pocas porodu babatku?este jedna otazka,akej farby je hlienova zatka?nasla som si na slipovej vlozke v piatok 16.10 a v stredu 21.10 tahavy hlieno priemere 1-2cm zltej farby,moze to byt hlienova zatka alebo ten vytok.a este jednu ak sa dieta hybe a dost intenzivne to boli je to nejaky problem?(male je dost dlhe a ja mam male brucho).dakujem.

    Dobrý deň,
    dieťaťu to neuškodí, problém je, že sa Vám bude možno horšie hojiť poranenie, vhodné je sa ešte pred porodom zaliečiť.
    Može to byť výtok aj zátka, je to úplne jedno, odchod zátky nič nehovorí.