• Stent

    Dobry den.Ja som vam uz pisala,ze mam zavedeni stent.Chcela by som sa vas opytat-neviem ci je to tou hadickou alebo uz aj maly,ale mam caste nutkanie na WC a aj ma tam dole pri tom pali a nie len pri moceni aj tak hocikedy cez den je to velmi neprijemne nemozem ani poriadne chodit a som z toho nervozna.Zaujimalo by ma ci niesu na to nejake tabletky,alebo nejake "Babske rady"proste nieco pomocou coho by som sa toho mohla zbavit hlavne toho palenia.Nesu nejake prisady do kupela alebo nejake caje?Proste hocico.Som v 27tt.Dakujem.A este jedna otazocka to trapi manzela mozme sa spolu milovat?Aj ked ja na to vobec nemam chut.

    Dobrý deň,
    máte príznaky zápalu, čo pri zavedenom stente nie je sranda a mala by ste navštíviť urológa. Osobne sa nazdávam, že by ste mala brať celé tehotenstvo tzv. nočné krytie, jednú tabletku antibiotika pred spaním.