• cerazette

    Dobry den pan doktor.Mam 2 mesacneho syna...kojim... a uzivam antikoncepciu Cerazette.Uzivam ju 2 tyzden a zacala som krvacat,Chcem sa preto spytat ci mam tabletky dalej uzivat alebo ich mam vysadit? aky to ma vplyv na dieta na kojenie??Mozem brat antikoncepciu aj kojit a este k tomu aj kravacat?! a este ked krvacam ci som chranena pred otehotnenim??!! trochu zlozite ale prosim poradte mi... dakujem

    Dobrý deň,
    pokračujte v užívaní, krvácanie sa občas pri užívaní Cerazette objaví. Tabletky na kojenie a dieťa nemajú vplyv. Krvácanie ustane a chránená ste.