• Nevoľnosti

    Dobrý deň, pán doktor, momentálne som v 13tt a doposiaľ som nemala takmer žiadne problémy s rannými nevoľ nosťami, v poslednom čase však mi príde zle od žalúdka (väčšinou večer), potom zvraciam ešte celú noc a celý nasledujúci deň, nemôžem vypiť ani vodu a nič zjesť. Dá sa s tým niečo urobiť, alebo môžem len čakať kým to samé ustúpi? Prípadne, keď sa mi to už stane, čo môžem urobiť, aby sa mi žalúdok upokojil?
    Ďakujem za odpoveď

    DObrý deň,
    občas pomáha pitie koly, obsahuje cukor a kofeín a trochu skľudňuje žalúdok. Niekomu pomáhajú aj prípravky zo zázvoru, možete to skúsiť. Vačšinou to 16. týždňa prejde.