• krče

    Dobrý deň p. doktor.
    som v 13 týždni, no asi pre mesiacom som pocitovala mensie pichanie akoby v ľavom i v pravom vaječníku keď som ležala na posteli. Neprikladala som tomu veľký význam, myslela som si, že to bude asi rozširovanie maternice. No pre paru dňami sa to opakovalo, no pichanie prešlo až do krča, ktoré trvalo tak 4 sekundy, dosť silno tiež len vo vodorovnej polohe.
    Od vtedy je všetko v poriadku, neviem či mám zájisť ku svojmu gynekológovi. Na poradnu idem až o 2 týždne.

    Môže to byť niečo vážne, čo by ohrozilo plod?
    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    nie je potreba zaťažovať zdravotnícky systém, pretože ak sa má plod potratiť nič sa nedá proti tomu spraviť. Počkajte na poradňu, ak by ste silno krvácala, potom navštívte pohotovosť hneď.