• pohyby

    som v 21 tyždni a nejako slabo citim pohyby asi 4 až 5 za den je to normalne a ešte sa chcem spytat mam placentu praeviu nekrvacam dobre sa citin s pribudajucimi tyždnami je vetšia pravdepodobnost že začnem krvacat alebo nemusim krvacat ?nedviham nič tažke šetrim sa nesexujem a davam si pozor aby som nemala tvrdu stolicu stači to ako prevencia vdaka za odpoved

    Dobrý deň,
    závisí na stupni vcestnej placenty, ak sa nejedná o centrálnu, tak je možné, že sa ešte vytiahne.
    Vaše opatrenia sú až prehnané. Až taký stres nemusíte mať.