• citrusy

    Dobry
    Prosim Vás, čo je pravda na tom, že v tehotenstve, by sa nemali jesť citrusy? Mne totiž neskutočne chutí cintrón a kiwi a som schopná ich zjesť aj 2 za deň a to som už v 32 TT.

    mám ich mesiac pred pôrodom vysadiť, kvôli možnej alergii dieťaťa ?

    Ďakujem

    Inak máte trefné odpovede.

    Dobrý deň,
    nie je to pravda, nevhodné sú iba pri kojení, ale aj to je skor povera.
    Hovorí sa, že pri kojení by sa malo jesť iba to ovocie, ktoré sa u nás urodí, pretože na neho sme zvyknutí, ale aj tak jahody alergizujú, tak neviem.