• busenie srdca

    Dobry den,
    takmer od zaciatku tehotenstva mam silne busenie srdca. Obcas si tlakomerom nameriam aj 120 uderov za min. Gynekologicka mi dala lieky Isoptin SR 240, ktore vraj uz teraz nemusim brat. Dost ma z nich bolela hlava, tak som uzila len zopar tabletiek. Teraz som v 9. mesiaci. Obcas mam zvyseny tlak. Dost sa bojim co to so mnou urobi pri porode. Lekarka ma vzdy ukludni, ze to bude dobre. Ale potom zasa zacnem pochybovat a bojim sa. Je to moje tretie tehotenstvo. Tie predtym som ziadne problemy nemala.

    Dobrý deň,
    búšenie srdca v tehtnosti býva časté, je to sposobené hormonami aj zmenou tlaku, okrem toho u Vás zrejme hrá úlohu aj strach. Vhodné by bolo snáď magnézium a malé dávky lexaurinu.