• myom a zväčšené ovaria

    Dobry den pan doktor,
    Chcela by som Vas velmi pekne poprosit o radu co robit. Pokusame sa manzelom o dieta pol roka. Bola som na vseobecnej prehliadke u gynekologa - na gynekologickom ultrazvuku. Vysledok je-myomatozny uzol v PS vpravo, velkosti 20x 14mm. Ovaria bilat, mierne zvacsene s hyperechogennou stromou a pocetnymi periferne ulozenymi folikulmi.
    Gynekolog mi povedal, ze sa mame s manzelom snazit este dalsi pol rok, a az potom zacat riesit problem s ovulaciou. Chcela by som vediet vas nazor ohladom mojho vysledku z ultrazvuku.Myslite si to iste? Dakujem Vam.

    Dobrý deň,
    určite si to myslím, jedine čo možete urobiť je dodržovať zdravý životný štýl, ak máte nadváhu určite musíte schudnť. Do pol roka máte veľkú šancu otehotnieť aj bz liekov.