• strach z dalšieho tehotenstva

    Dobrý večer.s manželom sa pokušame o babätko vyše roka.prvý krát som otehotnela v máji a v juli som potratila v 12tt mala som zamlknuty potrat,asi po troch mesiacoch som otehotnela znovu brala som vitamíny calibrum,lekár mi predpísal duphaston,ale asi v 8tt som išla na kontrolu a zistil mi že tam nemám žiadne embryo len plodový vak,tak bohužial som bola pred týždnom na vyčistenie.lekár mi povedal že mi bude robit všetky potrebné vyšetrenia aj mojmu manželovi.tak ja mám velký strach čo mi tam zistia a bojím sa či vobec niekedy budeme mat vlastné deti.tak sa vás chcem opýtat čo si o tom myslíte vy.moja hmotnost je 60kg a výška 164cm.dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    2 potraty ešte stále sú vo vačšine prípadov vecou náhody a doporučujú sa vyšetrenia až po 3 potrate.
    Riziko potratu je 20% a preto aj dva potraty sú stále pomerne časté. Máte vyše 60% šancu, že zdarne donosíte dieťa.