• IgE a pálenie,potrat

    , Autor: rastl

    Môže vysoké IgE (1800) spôsobovať potraty a pálenie v intímnej oblasti? Som alergická na trávy, plesne, obilniny, BMK, laktózu, dýchacie ani tráviace problémy ale teraz nemám. Treba znížiť IgE, ako?

    DObrý deň,
    IgE je alergický imunoglobulín, býva zvýšený pri alergiách ale aj pri parazitárnych chorobách.
    Teoreticky može byť sposobené pálenie vulvy aj alergiou, ale potraty sú málo pravdepodobné.