• Nemožem znova otehotnieť

    Dobrý deň pán doktor,

    mám dva a pol ročnú dcérku a s manželom sa snažím znova otehotnieť, ale sa nám nedarí už pol roka. Pol roka už nekojim dcérku. Posledné tri mesiace som začala mať nepravidelný menzes. Buď príde o dva týždne neskôr alebo príde už na 15 deň od predchádzajúcej menštruácie. Bola som na pravidelnej prehliadke a všetko bolo v poriadku. Viete mi povedať, kde môže byť problém, prečo sa nám nedarí?

    Ďakujem

    Dobrý deň,
    pol roka je strašne krátka doba, zvlášť ak je to takto tesne po skončení kojenia. Nie je to problém, problém to bude, až sa Vám nebude dariť 2 roky od odstavenia. Je to normálne.