• druhe babetko

    Chcela by som sa opytat uz 3mesiac sa nam nedari otehotniet pred 4mesiacmi som dobrala antbiotika lebo som mala zvysenu hladinu Chlamidie gynekolog mi urobil stery aj krv a povedal ze vsetko v poriadku teraz som po menzese 7dni a vcera som si vsimla na zachode ze som trochu spinila slaby vytok ak cerveny slaba cervena neviem co to bolo dakujem za radu Nikol

    Dobrý deň,
    vobec sa nepozorujte, zdravému páru trvá občas až rok, kým sa to podarí a žiadna liečba to neurýchli.
    Vhodný je zdravý životný štýl, ideálna hmotnosť a radostný sex.