• Priatelka je tehotna

    Dobry den moja priatelka otehotnela ma 15 rokov ja 18 .Priatelka bude mat za 3 mesiace 16 babo si chceme nechat chcem sa opytat kedy by mala ist ku gynekologovi . A este ci mozem mat nejake z toho problemi ze je tehotna somnou ci ma mozes jej mama dat na sud alebo nieco take.Priatelka na potrat nechce ist chceme si to nechat dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    ak ste mali styk po 15 roku jej života, tak Vás nikto na súd nemože dať.
    Gynekológa by mala navštíviť cca. 14 dní po vynechaní menštruácie, kvoli ultrazvuku, aby sa dokázala vnútromaternicová gravidita.
    Držím palce, dieťa je veľký záhul, uvidíte.