• Zlý vaječník?

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či je možné, aby môj pravý vaječník produkoval ,zlé" vajíčka, nakoľko som mala tento rok v máji missed abortus v 8týž. a v auguste mikropotrat, lebo v minulosti sa mi tvorili na pravom vaječníku vodné cysty a v súčastnosti mám v ňom často bolesti. Môj Dr. povedal na základe USG, že je v poriadku, len keď som mala mikropotrat, mala som vo vaječníku zväčšený bolestivý folikul. Hovorí, že bolesti môže spôsobovať ovulácia, len ja ich mávam každý mesiac v rôznom čase a sú tlakového, ťahavého charakteru. O ľavom vaječníku ani neviem, že mám :o). Ďakujem.

    Dobrý deň,
    potraty sú otázkou náhody, až 20% poznaných tehotností sa potratí a až 60% všetkých aj nepoznaných tehotností sa potratí, nezávisle od toho, či máte ovuláciu vpravo alebo vľavo, vaječníky majú spoločný genetický základ.