• Inzulínová rezistencia

    Pán doktor,môžem otehotnieť,ak mi zistili vysokú inzulínovú rezistenciu? Užívam Stadamed.
    Endokrinologické vyšetrenie mám v poriadku.Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    určite je potrebná redukcia hmotnosti ak máte nadváhu, ak máte inzulínovú rezistenciu pri normálnej hmotnosti, potom je stadamed plne indikovaný, znižuje inzulínoú rezistenciu a hladinu inzulínu.