• Polycysticke ovaree 2

    Dobrý deň píšem Vám pretože vám chcem niečo povedať najprv sa chcem podakovať za odpoved.
    ....ako som vám pisala doktor mi povedal,že mám PCO a nasadil mi tabletky glostybekyt-najprv som bola na kontrolu v 13.den cyklu pri ultrazvuku mi doktor povedal,že mi nenarastol vajíčko ....doktor chcel aby som prišla na 18.den cyklu ked mi robil ultrazvuk otočil obrazovku a ukazal mi,že mi jeden vajíčko narastol o 21mm -dokto povedal,že tabletky zabrali bola som šťastná o3-4 dni som znovu išla k doktorovi a ten mi potvrdil,že u mna nastala ovulacia. teraz len čakam či sa nám to podarilo.Skoro tyžden mám bolesti v podbrušku a začali ma bolieť bradavky. za odpoved dakujem a pekny den

    Dobrý deň,
    nenašiel som otázku, ale uvedené príznaky samozrejme neznamenajú tehotnosť, ale iba prítomnosť gestagénov. Počkajte, ak Vám vynechá menštruácia spravte si test za 14 dní.